Tahran cad. 4/13 Kavaklıdere - ANKARA

Biz Kimiz ?

Hekimlerimiz

Güzin KIRSAÇLIOĞLU

Diş Hekimi

1970 Ankara doğumludur. 1987 yılında Bahçelievler Deneme Lisesinden mezun oldu. 1992 yılında Ankara Üniverstesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirdikten sonra 1993 yılında kliniğini kurdu. Dental Estetik Center’in kurucusudur.

Klinik çalışmalarının yanı sıra egitim hayatına 2011-2012 yıllarında New York University College of Dentıstry’de Linhart Continuing Dental Education Programy ile devam etmiştir. Halen bu programın bir parçası olan ‘’Estetik Weel’’ lere devam etmiştir.

Evli bir çocuk annesidir.


Demet HOROZ

Diş Hekimi

11 Haziran 1989 yılında Antakya’da doğdu.Cemil Şükrü Çolakoğlu ilköğretim Okulu ve Özel Hatay Doğuş Okullarında ilköğretimini tamamladı. 2003 yılında Selim Nevzat Şahin Anadolu Lisesine başlayıp ardından Özel Ata Kolejine devam etti.

2006 yılında Ege Ünivesitesi Dişhekimliği Fakültesini kazandı. Mezun olduktan sonra 2013 yılında Dental Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmaya başladı.


Ceyda KANLI DURSUN

Diş Eti Ve Hastalıkları Uzmanları - Periodontolog

Dr. Ceyda Kanlı Dursun 1985’de Turgutlu’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Turgutlu’da tamamladı. 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 2008 yılında aynı üniversitede Periodontoloji Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başladı.

2013 yılında doktora eğitimini tamamladı ve şu an özel bir klinikte çalışmalarına devam etmektedir. Dr. Kanlı Dursun özellikle “sistemik hastalık-periodontitis ilişkisi, implantoloji, ileri sert ve yumuşak doku ogmentasyon teknikleri” konuları ile ilgilenmektedir.

Avrupa Periodontoloji Federasyonu (EFP), Türk Periodontoloji Derneği aktif üyesidir. Uluslararası dergilerde yayınlanmış bilimsel yayınları ile birçok yurt içi ve yurt dışı kongre ve konferans tebliğleri bulunmaktadır.


Cansu UZUN

Çocuk Diş Hekimliği Uzmanı- Pedodontist

 

1989 yılında Ankara’da doğdu. 2007 yılında Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi’nden, 2012 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 2013- 2016 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Çocuk Diş Hekimliği Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamladı.

Çocuklarda koruyucu diş hekimliği, restoratif, estetik,endodontik tedaviler ve ağız- diş travmaları ve yaralanmaları ile ilgilenmektedir.

Türk Pedodonti Derneği (TPD) üyesidir.


Hatice Betül SAYLAR

Diş Hekimi

4 Mart 1991 yılında Kastamonu’da doğdu. Şehit Şerife Bacı İlköğretim Okulu’ndan mezun oldu. 2009 yılında Mustafa Kaya Anadolu Lisesi’nden mezun oldu.

2010 yılında On Dokuz Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazandı.

2015 yılında Dental Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmaya başladı.


Suzan Duygu SİPAHİ

ORTODONTİ UZMANI/ORTODONTİST

Dr. Duygu Sipahi 1984 yılında Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra 2001 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazandı. 2006 yılında mezun olup lisans eğitimini tamamlayarak 2007 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda doktora ve uzmanlık eğitimine başladı.  Doktora eğitimine Eylül 2010- Şubat 2011 tarihleri arasında Erasmus Öğrenci Değişim Programı kapsamında Birleşik Krallık’taki Cardiff Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Ortodonti Bölümü’nde devam eden Dr. Sipahi, 2014 yılında ‘Kronik Böbrek Hastalığı Olan Bireylerde Kraniyofasiyal Morfolojinin Değerlendirilmesi’ konulu tez çalışmasını tamamlayarak ‘Bilim Doktoru’ ve ‘Ortodonti Uzmanı’ ünvanlarını almaya hak kazandı.

Dr. Sipahi özellikle; çapraşıklık vakalarında çekimli ve çekimsiz tedaviler, erişkin ortodontisi, erişkin bireylerde gülüş tasarımı, implant ve/veya protez tedavisi öncesi hazırlık için yapılan ortodontik uygulamalar, şeffaf plaklarla tedavi, gömülü dişlerin cerrahi destekle sürdürülmesi, hızlı üst çene genişletme, çocuklarda alt çene ileriliğinin tedavisi ve sistemik hastalıklı bireylerde ortodontik tedavi konuları ile ilgilenmektedir.

Türk Ortodonti Derneği (TOD), Avrupa Ortodonti Derneği (European Orthodontic Society –EOS ) ve Dünya Ortodontistler Federasyonu (World Federation of Orthodontists-WFO) üyesidir. Birçok yurt içi ve yurt dışı kongre ve konferansta sunumları vardır.

Dr. Sipahi aynı zamanda hayvan hakları savunucusu olup, sokak hayvanlarına aktif olarak destek vermektedir. 


Merve HABERAL

DİŞ HEKİMİ


Ekibimiz

Hatice AYDIN
Finans
Yasemin URAL
Halkla İlişkiler
 
Hatice ŞENGEL
Halkla İlişkiler
Fidan TAÇYILDIZ
Dental Asistan
Ebru BAHÇA
Dental Asistan
Rukiye GÖRÜL
Dental Asistan
Yeşim YUMUK
Dental Asistan
 
Neslihan AÇILMAZ
Hemşire
Filiz KAPLAN
Sterilizasyon Sorumlusu
Meryem ÖZKURT
Sterilizayon Sorumlusu